Kitaphane| Asi Melekler..

Kitaplar hakkında sohbet ederken, çok satan kitapların namı diğer Best-Seller’ların hakkında çok şey söylenir. 

Bazen olumlu bazen olumsuz eleştirilir. Hepsinin aynı kefede olamayacağını tüm sohbetlerde belirtmeye çalışanlar da var. Ama size bugün sunacağımız kitap, açıkçası başta karton kapağı ile dikkati çekiyor. Fantastik- kurgu ve gerilim kitaplarını ya da filmlerini sevenler için birebir tasarlanmış bir roman diyebiliriz buna.

Hem akıcı,  hem sinema izler gibi sürekliyici bir anlatım, hem de baya mistik  hatta dini konulardan yola çıkmış diyebileceğimiz bir roman diye de eklebiliriz.  

Meleklerin dünyasında bir sohbete yelken açmaya hazırsanız, Kitaphane bir Danielle Trussoni romanını okumanızı önerir: ASİ MELEKLER

asi melekler kitaphane 300x152 Kitaphane| Asi Melekler..

Kitabın tanıtım yazısından bazı başlıklar ise şöyle;

Melekler Dünyayı sardı, şimdi sıra Türkiye’de…New York Times Bestseller yazarından melekbilim, Orpheus’un liri, düşmüş melekler ve dünyamızın kaderini belirleyecek son savaş üzerine çarpıcı bir eser…

“Bir kez Asi Melekler’in büyüleyici dünyasına girdiniz mi, diyeceksiniz ki: ‘Vampirler mi? Vampirler kimin umurunda?’’’ 

“Danielle Trussoni’nin Asi Melekler’i heyecanlı, harika bir okuma. Nefes kesici, aldatıcı ve –benzetmeyi bağışlarsanız– şeytanca iyi.” Raymond Khoury, Son Tapınak Şövalyesi’nin Yazarı.

“Asi Melekler düşmüş eski melekleri modern dünyaya salıveriyor ve sonuç yıkıcı. Trussoni dikkatinizi açılış sayfalarından yakalayıp, gizemler kanatlanana kadar bırakmayan bir kutsal gerilim kitabı yazmış.” Keith Donohue, Çalınan Çocuk’un yazarı.

____

SohbetKedisi| Kitaphane

 

SohbetKedisi.Com admin